Butik Yazılım Çözümleri

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmekteyiz.

Sistem ihtiyaç analizinden başlayan sürecimiz, ihtiyaç duyulması durumunda “Tailor Made” çözümler ile sonlanmaktadı.

Kullanılan Ticari Yazılım / ERP sistemi / CRM sistemleri / Otomasyon sistemleri ..vb için analiz ve tasarım çalışmaları yapılarak, ihtiyaca uygun ortamda (Web, Sunucu bazlı, Mobil…) çözümler üretmekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının hazır bir çözüm ile karşılanamadığı durumlarda, yatırım maliyeti yüksek olsa da işletme maliyetinin optimum düzeylerde olduğu “Butik Çözümler” üretilmektedir.

Teknolojide olduğu gibi, ihtaiyaçlarda da bir statiklik söz konusu değildir.

Dinamik iş dünyasında ihtiyaçlar hızla gelişmekte ve buna paralel çözümlerinde aynı hızda geliştirilmesi gerekmektedir.

Paket çözümlerde yaşanan “Versiyon geçiş”, “Özel Proje Maliyeti”, “Uzun termin” vs. gibi sıkıntılar sebebiyle bir çok müşteri “KRİTİK” süreç ve uygulamalarında kendine özgü “Butik” çözümler tercih etmektedir.

20 yıllık bir geçmişi bulunan B&B; bu ihtiyaçların analizinden – kodlamasına, devreye alınmasından – desteğine tüm süreçlerde Müşterileri ile birlikte hareket ederek, TAM ve YERİNDE çözümler üretmektedir.

B&B; Sadece Web tabanlı Çözümler / Mobil çözümler değil, Ar-Ge ekipleri ile birlikte çalışarak, hızlı prototipleme seçenekleri ile, gelişen teknolojik imkanlar kullanılarak (Sensör networkleri, Aurdinio, Raspery Pi vs. gibi olanaklar ve 3D Print teknolojileri destekli) otomasyon çözümleri de geliştirmektedir.