Müşterilerin görüşlerini memnuniyetini projelerini önemsiyoruz.


B&B Hakkında

1997 yılında kurulan B&B, son beş yıldır Türkiye'nin Bilişim 500 listesine giren, bu listedeki konumunu sürekli yükselten, İstanbul ve Erciyes Teknopark'ta ofisleri bulunan, sektöründe sürekliliği olan ve devamlı büyüme hedeflerini yakalayan yenilikçi firmalardan biridir.

B&B; Uzman ekipleri ile; kurumların bilişim alanında gereksinim duydukları çözümleri sunmakta, firmaların iş ve operasyon destek sistemlerini yönetmekte ve bu sistemlerle ilgili nitelikli ve sürekli hizmetler üretmektedir.

Çeşitli alanlarda uzman personel bulunduran B&B; Global markaların sertifikalı ve yetkin iş ortaklıkları ile müşteri portföyüne nitelikli ürün ve hizmetler ulaştırmaktadır. B&B; Sistem & Altyapı çözümlerinde, en küçük işletmelerden en büyük kurumsal yapılara kadar her ölçekte, uluslararası standartlara tam uyumlu altyapılar tasarlayıp müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Müşterilerimizin güvenlik ve güvenilirlik konusundaki seçici tercihlerinin bir sonucu olarak, bütün süreçlerimizde ISO27001 kalite standartlarında uygulamaktayız.

B&B Teknoloji Hizmetleri ile; müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak, iş birimlerinin taleplerine hızlı yanıtlar dönmek, uçtan uca alt yapı ve sistemler kurarak verimli / güvenli ve sürekli sistemler sağlamak temel hedefler olarak belirlenmiştir. Sistemleri işler halde tutmak ve gelişmesini sağlamak için gerekli tüm teknoloji donanımlarının tedarik ve kurulum hizmetleri konusunda uzman ekiplerimizce yürütülmektedir.

İş Zekası çözümleri işletmelerin ihtiyacı olmaktan çıkıp olmazsa olmazı haline gelmiştir. Proaktif İş Zekası ekibimizle müşterilerimizin bu ihtiyaçları hızlı ve etkili bir şekilde karşılanmaktadır. Bilinen bir çok İş Zekası aracı ile (SAP BO, Power BI vs.) tecrübesi bulunan B&B İş Zekası ekibi, veri madenciliği ve Big Data konusunda da çalışma ve araştırmalarını sürdürmektedir.


Kalite Belgelerimiz

0
0
0